HUBENÍ MRAVENCŮ

 

Hubení mravenců – cena od 950,-
Další informace naleznete v podrobném ceníku nebo volejte 800 100 180

07042014081

PODROBNĚJI O MRAVENCÍCH:

VELIKOST A POPIS:

Mravenec faraon: tento drobný světlý druh teplomilného mravence se k nám dostal z dalekých tropů. Zdržuje se výhradně ve vytápěných objektech. Při teplotách klesajících pod 15°C se přestává rozmnožovat a následně hyne.

Mravenec obecný: velmi rozšířný druh mravence u nás. Je středně velký a tmavě hnědý.

Okřídlení mravenci: jsou nově vylíhlé samice a samci běžných druhů mravenců vydávajících se na takzvaný svatební let. Toto se odehrává v období od června do srpna za teplých vlhkých dnů. Rojení většinou trvá zhruba 2-5 dnů. Potom okřídlení mravenci zase sami zmizí. Samicím odpadnou křídla a vydávají se zakládat nová mraveniště, samci uhynou.


POTRAVA:

Zatímco mravence obecného více zajímá sladká potrava, mravenec faraon si raději pochutnává na bílkovinách. Oba druhy mravenců jsou ale všežravé a nepohrdnou čímkoliv.


MÍSTO VÝ07042014082upravenoSKYTU:

mravenec faraon: jak už bylo zmíněno, jedná se o teplomilný druh mravence, který se zdržuje výhradně ve vytápěných objektech. Aktivní začíná být hlavně v zimně, když začne topná sezóna, nebo v horkých letních dnech. Ostatní druhy mravenců se do objektů dostávají většinou z venčí, nebo svá mraveniště mají v základech domů či v jejich bezprostřední blízkosti. Do objektů pak


ZPŮSOB ŠÍŘENÍ:

Mravenec faraon jak už bylo známo je teplomilný druh mravence a šíří se buď zavlečením nebo častěji migrací.


ZPŮSOB HUBENÍ:

Stejně jeko je tomu u švábotitého hmyzu se v dnešní době používá téměř dokonalý a pohodlný způsob hubení mravenců. Spočívá v aplikaci požerového gelu. Tento gel je hmyzem velice dobře přijímán a výsledky hubení jsou výborné.  V případě výskytu mravenců faraonů je ale vzhledem k tomu, že se jedná o hmyz, který je znám svou migrací, potřebné provést dezinsekční zásah v celém objektu (ve všech bytech v domě).  U ostatních druhů mravenců postačí aplikace požerového gelu jen v místech, kde se mravenci vyskytli. A protože se jedná o požerovou nástrahu, je třeba ji v obou případech doplňovat, dokud nedojde k úplnému vyhubení.


ORIENTAČNÍ CENA:

od 900,- (podrobnější informace Vám rádi poskytneme na uvedených tel. číslech)


mravenci – podrobné informace